Табір «Паросток» 2016

2016-06-13 13:20:01

Прийшло довгождане літо. Чудова пора, коли яскраво світить сонечко, тішать око своєю буйною зеленню і розмаїттям квітів  ліси, луки, ваблять ніжною прохолодою річки, ставки, озера. А ще літня пора напрочуд голосиста й дзвінка, наповнена дитячим сміхом, веселощами, пригодами,  екскурсіями, іграми… В таку дивовижну пору широко відкрилися двері табору з денним перебуванням «Паросток» Володимир-Волинської гімназії ім.О.Цинкаловського.

Цьогоріч у таборі оздоровлювалось 140 дітей. У першу чергу це діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, обдаровані, діти, батьки яких брали або беруть участь у АТО, переможці різноманітних турнірів, конкурсів, олімпіад, діти, родина яких постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Дуже цікавою видалася табірна зміна. Яскравими та пізнавальними були піші подорожі у Зимненський Святогірський монастир, у військовий музей, що знаходиться на території Володимир-Волинської військової частини. Кожен зміг насолодитися навколишніми краєвидами, подихати свіжим повітрям, скуштувати улюблене морозиво, а заодно і дізнатися багато нового та пізнавального.

Щоденно вихователі разом з студентами-практикантами Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім.. А.Ю. Кримського, організовували різноманітні ігри, змагання, конкурси, розважальні заходи. Найбільше дітям запам'ятались «День бантиків», ігри «Джунглі кличуть», «Ключі від табору», «Fashion day», «Життя – це цирк на дроті, а цирк – життя в польоті», «Майданс».

Одним із головних завдань роботи табору було збереження та зміцнення здоров’я дітей, розвиток їх здібностей та талантів. Тому активний відпочинок сплітали з розвитком інтелектуальних та особистісних якостей, враховуючи дитячі інтереси та побажання кожної дитини.

По закінченні табірної зміни неозброєним оком видно, що багато дітей здружилися, навчилися доцільно проводити час відпочинку, спостерігати і досліджувати природу рідного краю, дбайливо ставитися до свого життя і здоров’я. А це обов’язково знадобиться їм у подальшому житті.

При нагоді хотілося б подякувати директору гімназії Романюку О.С., Процюк О.С. – заступнику директора з виховної роботи гімназії, Пелех О.П. – заступнику директора з виховної роботи педколеджу, вчителям та студентам, але особлива подяка – батькам за талановитих, творчих, вихованих дітей. Саме завдяки спільній злагодженій роботі вдалося створити комфортні умови для оздоровлення дітей.

Начальник табору з денним перебуванням «Паросток»

Кашубський В.В.

Всi новини