Сміливі зернятка

2016-05-30 00:30:06

Сміливі зернятка

Основою благополуччя родини, мірилом добра і щастя в кожному домі є хліб. Саме тому Всеукраїнський природничий інтерактивний конкурс називається «Колосок». На пропозицію методиста міського управління освіти Красько К.М., учні гімназії взяли участь у випробуваннях.

Окрему команду «Зернятко» створили учні 6-А та 2-А класів, класоводами у яких Жуйвода О.М., Платаш А.М. Другий рік поспіль активними учасниками конкурсу є другокласники: Гуменний Станіслав, Левицька Інна, Сарек Андрій, Жданюк Олександра, Дудік Олександр, Максимюк Богдан, Гладчук Анастасія, Андзилевич Олег, Задерій Артем.

Зараз учні та вчителі з нетерпінням чекають на результати конкурсу. Надіємось, що гімназисти пожнуть багатий врожай «Золотих колосків Знань».

Жуйвода О.М.

Всi новини