Ох, на наших вечорницях

2016-12-26 13:10:23

Ох, на наших вечорницях,
Хто сумний - розвеселиться!
Співи, танці, небелиці -
Гарні будуть вечорниці!!!"

12 грудня у Володимир-Волинській гімназії ім. О. Цинкаловського відбулися «Андріївські вечорниці». Під час цього веселого і колоритного дійства учні 6-Б класу пригадали народні обряди, гадання, ліплення вареників, рукоділля, забави...Гостей зустрічала господиня з господарем. Батьки, рідні дітей, учителі із захопленням спостерігали за народними традиціями. Особливо всім сподобалася забава із калитою. Калита - символ свята, обрядовий корж, що готується на свято Андрія. За допомогою стрічки калиту підвішують на палицю і хлопці по черзі намагаються вкусити. Лунали народні пісні, жарти, сміх. Найсмачнішою частиною свята стало пригощання гостей варениками.

Все наше свято супроводжувалося українськими піснями: “Ой у вишневому саду “, „В саду гуляла “, „Розпрягайте, хлопці коней “ тощо. Веселощі, гарний настрій та смачні вареники створили незабутнє свято!!!

1

Дівчатка займаються рукоділлям, співаючи пісню «Ой у вишневому саду»

2

Дівчата ліплять вареники, чекають на хлопців.

3

Пан Коцюбинський хоче вкусити калиту, пан Калитинський намагається його розсмішити.

Всi новини