Мішечки із щастям» прихожанам та гімназистам

2017-02-07 09:39:29

« Мішечки із щастям» прихожанам та гімназистам

14 січня, у день святого Василія, весь православний люд колядує. Підтримати Традиції свого народу вирішили й учні 3-А класу Володимир – Волинської гімназії  разом  зі своїми батьками.  Після святкової літургії ,яку очолив міський декан і митрофорний протоієрей Юрій Пилипець, а йому співслужили св’ященики УПЦ КП- Євген, Юрій і Богдан,  гімназисти віншували  і  зичили  усіяких  гараздів .

До прихожан ,духовних  наставників і гостей  вони звернулися з вітальними словами , з колядками  та щедрівками, із зиченнями щастя, здоровя та добра у новому році. Завітали сюди і голова райдержадміністрації Наталія Василець та заступник міського голови , секретар міськради Олег Свідерський.

Діти підготували цікаве святкове дійство : хлопчики тримали у руках глиняні глечики з патріотичними стрічками, з яких обсівали усіх присутніх та зичили найкращого. Опісля дарували настоятелю та гостям «полотняні  мішечки зі щастям» і у кожнім заховали - здоровя,добро,мир та спокій рідної неньки України.

На знак подяки з рук настоятеля храму Отця Тараса колядники отримали смаколики , за які батьки і діти щиро дякують.

Хочеться з великою подякою звернутися до батьків, які постійно поруч своїх дітей та тримають активну позицію в житті гімназії та громади міста. Левицька Ольга, Андзилевич  Оксана,Котлярова Тетяна,Шевченко Людмила, Гладчук Анастія, Жданюк  Ірина,Гуменна Ольга –щиро вам дякую.

P1012080 P1012074 P1012075

Всi новини