Дякуємо тобі , гімназіє !!!

2017-03-06 10:04:11

Дякуємо тобі , гімназіє !!!

Діти… Всього чотири літери у слові, а скільки криється у ньому загадковості, цікавості.

Практика… Вісім літер, а скільки зібрали  вони у собі переживань, конспектів уроків, недоспаних ночей, несподіванок, цікавих дитячих запитань: «Чому?», «Що?», «Де?», «Коли?».

Гімназія  імені Олександра Цинкаловського… Яка велична, горда назва. А скільки об’єднала  вона  творчих педагогів, талановитих  школярів - переможців  олімпіад  та різноманітних конкурсів, розуміючих батьків.

Студенти педагогічного коледжу імені А.Ю.Кримського дякують  за досвід, який вони отримали в гімназії під час проходження  переддипломної  практики , за досвід, який неможливо оцінити  всьому педагогічному колективу закладу.

Щирі слова зичимо директору з великої літери - шановному Олександру Романюку,  досвідченим  заступникам  - Мирославі Стольницькій  та Олені Процюк  за те, що взяли нас під своє вчительське крило та допомагали впевнено  злітати  на вчительський шлях. Слова великої вдячності висловлюємо класоводам, котрі були нашою опорою протягом усієї практики : Тетяні Абросімовій, Олені Жуйводі, Наталії  Касьянчук, Лідії  Назарук, Раїсі Татунчак, Оксані Корольчук, Тетяні Брукалюк, Марії  Костюк та вчителям – предметникам  Юлії  Киричук, Тетяні  Зай, Олександрі Левчук, Тетяні Шумяк, Наталії Голячук, Тетяні Бачинській, Оксані Бойчук за цінні поради, батьківську підтримку та  материнське розуміння. З великою подякою звертаємось до керівника  практики  педколеджу  Олени Пелех – нашій найпершій наставниці, за надану нам можливість набиратися досвіду у найкращому закладі міста з мудрими педагогами та розумними дітьми.

Шановні педагоги! По різному складуться наші долі, неоднаковими будуть вчительські (життєві) шляхи , але ми , студенти 4-А, 4- Т, 4-В груп, завжди з любов’ю будемо згадувати ваш прекрасний навчальний заклад - гімназію  ім. О. Цинкаловського, наші перші вчительські кроки на педагогічній ниві, наші перші сходинки самостійного життя.

Дякуємо усім дітям за слухняність, батькам - за розуміння, педагогам за підтримку та методичну допомогу. Дякуємо тобі, гімназіє!!!

Тетяна Козачок

Студентка 4 -В  групи педколеджу.

Всi новини