Відкритий урок польської мови

2016-06-10 00:28:28

У 2015/2016 навчальному році у Володимир-Волинській гімназії ім. О. Цинкаловського запровадили вивчення польської мови з 5-го класу. Протягом року учні із задоволенням вчились спілкуватись польською мовою та дізнавались про культурні особливості Польщі.

Наприкінці другого семестру, 18 квітня, п’ятикласники продемонстрували свої знання та вміння на відкритому уроці. Вчитель польської мови Кашубський В.В. підготував цікавий та пізнавальний урок з теми “Cojamamna śniadanie”.

Протягом уроку гімназисти активно працювали в парах, складаючи діалоги, опрацьовували текст з теми, співали веселу пісеньку, переглядали та обговорювали відео, розповідали про свої звички харчування.

Вчителі іноземної мови, які відвідали урок Кашубського В.В., відмітили, наскільки добре учні навчились спілкуватись польською протягом року.

Всi новини