Іде Миколай із Заходу до Сходу

2017-03-06 09:23:29

Іде Миколай із Заходу до Сходу

Напередодні  новорічних свят кожен вірить у дива, у те, що збуваються найзаповітніші бажання. Особливо на здійснення мрій у день святого Миколая та у Новорічну ніч сподіваюся діти, які, як ніхто, прагнуть у своєму житті казки. І ось таку чарівну казку вирішили створити гімназисти перед новорічними святами для дітей Сходу, активно включившись до благодійної акції «Миколай про тебе незабуде – 2016» (збір подарунків для дітей зони АТО). З великим ентузіазмом діти взялися до роботи , приносячи щодня пакунки різноманітних подарунків. Чого тільки не зносили … Це - кумедні ведмедики та  м’які іграшки, конструктори «Лего» та іграшкові автомобілі, смаколики, одяг та багато іншого.  У закладі панувала  святкова атмосфера добра , любові, радості та милосердя, адже самі діти у святкові дні створювали атмосферу свята для тих – хто найбільше його потребує, для дітей військової зони.

Юні українці -  гімназисти переконані: хто вірить і молиться, того неодмінно почують. Святий Миколай в особі Капелана Волинської єпархії КП, протоієрей собору Різдва Христового отець Ігор Бігун з великим задоволенням передав в найгарячіші точки святкові подарунки і найщиріші вітання школярам Сходу  від вчительського та учнівського колективу гімназії ім.О.Цинкаловського. ( Він неодноразово буває на Сході з допомогою для бійців та шкіл і нещодавно став переможцем у номінації «Людина року 2016».   «Діти - наше майбутнє і саме вони будуть розбудувати нашу країну, тож маємо їх радувати. І не важливо, чиї це діти! Чи свої? Чи чужі? Чи їхні? Чи наші? Чи діти Сходу чи діти Заходу?». Бажаємо діткам і батькам, щоб у старому році залишилися всі негаразди, а в новому щоб на нас усіх чекали лише приємні моменти, переважали хороші емоції та спокійне, мирне небо над Україною. Щоб наступного року святий Миколай зустрів у кожній оселі господаря дому, а  не на лінії фронту. Нехай добрий святий Миколай принесе спокій ,мир, щастя у кожну родину та Божа благодать зійде на молоду, незалежну державу – рідну Україну.

P.S. Висловлюємо щиру подяку найактивнішим учасникам акції Якимчук Лізі (6-Б), Басніну Владиславу (10-Б), Патиківському Денису (8-М), учням 2-Б класу (класовод Костюк М.Л.), 3-А класу (класовод Жуйвода О.М.),

1-Б  та 1-А класів (класоводи Касянчук Н.Б. та Татунчак Р.П.),  4-А та 4-Б  класів (класоводи Брукалюк Т.В. та Назарук Л.В.),  учням 5В, 5Б, 6А та 7Б класів (класні керівники Бондарук О.П., Савюк Т.І., Губаль Н.М. та Бакун Л.О.)

д2

Всi новини