2016 рік - рік англійської мови

Мовний табір GoCamps у гімназії 2016

2016-08-01 11:57:39

На початку червня протягом двох тижнів у Володимир-Волинській гімназії ім. О. Цинкаловського діяв дитячий пришкільний табір з поглибленним вивченням англійської мови. Формат такого табору був розроблений громадською організацією GoGlobal в рамках Року англійської мови в Україні.

Декілька місяців тому ця організація оголосила конкурс для всіх шкіл України. У відборі кращих шкіл брали участь GoGlobal, Міністерство Освіти і Науки України, Американська Торгівельна Палата, Microsoft Ukraine, а також представники Американського Посольства в Україні.

Володимир-Волинська гімназія увійшла до 120-ти шкіл-переможців, які отримали статус GоCamps. Вчитель англійської мови гімназії Олена Головач, яка підготувала та надіслала усі необхідні конкурсні завдання (мотиваційний лист, заявку, відео), була запрошена на спеціальний тренінг, що відбувся у Львові. Учасники практичного семінару під керівництвом міжнародних тренерів розробили індивідуальні програми проведення мовних таборів GoCamps для учнів своїх шкіл.

У таборі HELLO (Happy English Language Learners, OK!) відпочивало 30 учнів гімназії – 25 шестикласників, 5 десятикласників (вожаті), працювало 2 вчителя англійської мови (Олена Головач та Надія Губаль), а також 2 волонтери (Джейк МакГрю, Корпус Миру, США та Алі Кемал Сетінкайя, GoCamps, Туреччина).

Кожен день у таборі відповідав окремій темі. Кемпери брали участь у веселих іграх, розважальних заходах, цікавих конкурсах, виконували незвичні завдання. Усі заходи проводились виключно англійською мовою. «Мені табір дуже сподобався, я не пропустила жодного дня. Було весело, цікаво й зовсім не важко розмовляти англійською. Найбільше мені запам’яталася поїздка до лісу, коли ми грали в ігри на свіжому повітрі, танцювали та співали,» – ділиться враженнями шестикласниця Ольга Рарата.

Літній мовний табір HELLO став для гімназистів яскравим та веселим початком літа. А вчитель гімназії Олена Головач, використовуючи досвід проведення табору GoCamps, взяла участь у конкурсі «Вчитель літа-2016» від асоціацїї таборів України PRO Camp, результати якого буде оголошено 11 липня.

12

123

1234

Всi новини