ТВОРЧА СТУДІЯ ''ПЕРВОЦВІТ''

ЧАЮВАННЯ

До мене прийшов гість. Дивний гість. Він прийшов без попередження. Не знаю, як його звати. Прийшов надовго: минають години, а я відчуваю його присутність у моєму домі.
Не знаю, чи добре це, але ті, хто приходив раніше, тепер здаються пустими. Я не спілкуюсь із людьми: з ними немає про що розмовляти. Він прийшов – і все змінилося. Ми створили власний світ, свою нереальну реальність.
Я готую найсмачніше печиво, у якому лишаю почуття, заварюю найсмачніший чай (із лимоном і без цукру, бо він так любить). Біля каміна вголос читаємо книжки одне одному, кутаючись у покривало, яке нас зігріває і відгороджує від світу, що кудись зникає і втрачає свої барви.
А коли йде дощ, спостерігаємо за кожною краплею, зачаровані красою нашого маленького світу. Ми творимо музику – і забуваємо про чорно-біле суспільство, яке існує поза межами ілюзій. Нас не розділяє стіна сучасних технологій (давно забуто комп’ютер і телефон), нам не треба розмов: ми говоримо про вічне. Немає суперечок, бо не знаємо злості й ненависті. Все залишилося в минулому.
Ми влаштували чаювання, що продовжується й до сьогодні. Я не хочу повертатись у реальність, бо так важко прокидатися, коли живеш у власному сні.

Цибульська Настя

Повний список