Школа молодого вчителя

Школа молодого вчителя 2014-2015

Будь-яка людина, яка починає свій професійний шлях, відчуває труднощі, проблеми через відсутність необхідного досвіду. Становлення вчителя відбувається важче, складніше, ніж у представників іншої професії тому, що педагогічна освіта не гарантує успіх молодому вчителю. Щоб стати вчителем недостатньо аудиторних програмних знань. Макаренко писав: «Потрібні синтез наукових знань, методичної майстерності та особистих якостей педагога, вміле володіння педагогічною технікою і передовими педагогічними здобутками». Крім того, вчительську майстерність багато в чому треба передавати від педагога до учня.

Перше місце роботи ... Можливо, відчувається невпевненість, дискомфорт. Все нове: соціальна роль, нові взаємини з людьми. Нова особистісна ситуація - відповідальність за якість своєї роботи, результат, який очікують вчителі, учні, батьки.

У Школі молодого педагога при Володимир –Волинській гімназії ім О.Цинкаловського протягом трьох років навчаються молоді вчителі, які  закінчили  вищі навчальні заклади. Щороку до школи приєднуються нові вчителі, молоді, ініціативні, творчі, готові працювати по-новому.

4

Гімназія очима молодого вчителя

Костюк Марія Леонідівна

Володимир-Волинськ гімназія – це цілий світ, у центрі якого – учні; це початок нового етапу мого життя; це спосіб життя. Це особлива маленька частинка цього світц, зі своїми традиціямита історією, особистостями і талантами. Це допитливі погляди маленьких першокласників, яким ще важко сприйняти тебе, як учителя; це години підготовки та складання конспектів, хвилювання,інколи сумніви; це очікування дзвоника на урок; це дитячі очі, зосереджені обличчя і навіть пустотливі посмішки на уроках. Це нові знайомства: вчителі, які вже є твоїми колегами та наставниками водночас,досвд і задоволення своєю роботою. Це розуміння того, наскільки правильний шлях у житті я обрала.

Каледіна Юлія Вікторівна

Володимир-Волинська гімназія ім.О.Цинкаловського для мене асоціюється  з усміхненими, життєрадісними дітьми, які прагнуть дізнатися про щось нове; це досвід, який я отримую від своїх наставників і колег. Кожна людина, починаючи свій професійний шлях, стикається з певними труднощами. Працюючи в гімназії, відвідуючи заняття Школи молодого педагога, впевнена, що подолаю нові горизонти пізнання себе й своїх можливостей.

Депа Надія Олександрівна

Володимир-Волинська гімназія ім.О.Цинкаловського-це першза все безцінний педагогічний досвід, який я отримую при роботі з обдарованими учнями. Кожного разу, переступаючи поріг навчальног закладу, виникає бажання працювати, ділитися своїми знаннями з учнями і разом з ними пізнавати нове. Гімназія ім.О.Цинкаловського-це щирі посмішки діток та привітні викладачі, які завжди готові допомогти й порадити.

1

2

3

Заняття Школи молодого педагога. Тренінг «Розвиток комунікативної компетентності педагогів»