Школа молодого вчителя

Тиждень молодого вчителя в квітні 2015

З метою розвитку творчих здібностей молодих учителів та підвищення їх професійної майстерності з 20 по 24 квітня проведено Тиждень молодого вчителя. У рамках Тижня молодими спеціалістами були проведені відкриті уроки, на яких вони показали належний рівень методичної підготовки, позитивне ставлення до учнів та прагнення до самовдосконалення.

Пізнавальним був урок у 5-Б класі з історії України (Просов А.І.). Учні дізналися, що важливими свідками історії є замки та палаци; навчилися розпізнавати їх зовнішньо.

Просов А.І.

Цікавим, насиченим і різноманітним був урок іспанської мови (Каледіна Ю.В.) у 5 класі про погоду та пори року. Жодної хвилини учні не сиділи без діла, один вид діяльності постійно змінював інший; кожен мав можливість висловлюватися на іспанській мові.

Каледіна Ю.В

На уроці георафії учні 8-А класу (Рипич Д.С.) мандрували Кримськими горами; досліджували особливості їх природних умов і ресурсів.

Рипич Д.С.

Навички проектної діяльності розвивали учні 7-Б класу на уроці образотворчого мистецтва (Киселюк Ю.В.).  Перетворившись в архітекторів, гімназисти створювали місто майбутнього.

Киселюк Ю.В.

Цікавим та корисним був тренінг «Спілкування без конфліктів» для учнів 8-А класу (Демчук М.В.). На занятті діти розвивали вміння спілкуватися, формувати систему демократичних цінностей, заснованих на принципах толерантності і мирного вирішення конфліктів.

Демчук М.В.

Учні 1-А класу на уроці трудового навчання (Депа Н.О.) навчилися виготовляти листівку для мами; свою любов до матері діти передали у віршах та піснях.

Депа Н.О.

На уроці образотворчого мистецтва у 4-А класі (Костюк М.Л.) учні поринули у світ фантастики. Створення небачених фантастичних істот - результат цієї подорожі.

Костюк М.Л.