Школа молодого вчителя

Сучасній школі потрібен, по-перше, учитель-професіонал, який є творчою особистістю, здатною до самонавчання, самовдосконалення та саморозвитку. По-друге, учитель -дослідник, який постійно шукає, аналізує, апробує найраціональніші шляхи, умови, методи, засоби, форми ефективного вирішення конкретних завдань освіти, навчання та виховання. Тому завдання гімназії виростити такого вчителя  з молодого спеціаліста, допомогти йому досягти високого рівня професійної майстерності.

5

На базі Володимир – Волинської гімназії функціонує Школа молодого вчителя (керівник Вавдіюк Н.В.), мета діяльності якої – допомогти вчителям, які прийшли після вищих учбових закладів, подолати складний етап перших кроків на вчительській ниві.

1

На протязі десяти років роботи Школи молодого вчителя плідно працювали її керівники:  Капінос Ж.П. вчитель-методист,  викладач історії, Якимчук С.В. старший вчитель, викладач англійської мови, Степанченко М.В. відмінник освіти, методист, викладач фізики.

2

У школі традиційно проводяться тижні молодого вчителя. Це дає можливість створити в колективі творчу атмосферу, дружню і згуртовану роботу директора, наставників, керівників методичних об’єднань, пробудити в молодих учителів інтерес до творчості, прагнення досягти кращих результатів, отримати визнання в колективі.

3

Молодий вчитель – це талановита, неординарна, багатогранна особистість, яка може повести за собою дітей, зацікавити їх навчанням.

4

Тиждень молодого вчителя в квітні 2015

З метою розвитку творчих здібностей молодих учителів та підвищення їх професійної майстерності з 20 по 24 квітня проведено Тиждень молодого вчителя. У рамках Тижня молодими спеціалістами були проведені відкриті уроки, на яких вони показали належний рівень методичної підготовки, позитивне ставлення до учнів та прагнення до самовдосконалення.

Школа молодого вчителя 2014-2015

Будь-яка людина, яка починає свій професійний шлях, відчуває труднощі, проблеми через відсутність необхідного досвіду. Становлення вчителя відбувається важче, складніше, ніж у представників іншої професії тому, що педагогічна освіта не гарантує успіх молодому вчителю.