Творчі сходинки педагогів Волині

Список вчителів

Учителі, відзначені грамотами обласного управління освіти за роботи, представлені на конкурсі

«Творчі сходинки педагогів Волині»

2003 рік     Козік Н.О., Степанченко М.В. Інтегрований урок-запорука реалізації міжпредметних звязків.

2006 рік     Головач О.В. Діалогічне мовлення на уроках англійської мови.

2007 рік     Вавдіюк Н.В.  Творчість-основа взаємодії вчителя та учнів на уроках зарубіжної літератури.

2007 рік     Димитрюк Н.В., Ничипорук Т.В. Комунікація в діалозі культур.

2008 рік     Процюк О.С. Створення дослідницьких проектів із географії у школі: теорія та практика.Методична розробка.

2010 рік    Процюк О.С.  Збірник задач із геграфії Волинської області.

2012 рік     Головач О.В.   Гіди-перекладачі. Збірка вправ для спецкурсу.

2012 рік     Андрєєва О.В.    Оптимізація уроку світової літератури в умовах особитісно орієнтованого навчання  на основі інформаційно-комукаційних технологій.

2013 рік     Степанченко М.В., Максимчук Н.Г. Книга « взірець незламності і сили»(до 11-річчя з дня народження О.І.Полонскої)

2013  рік    Стольницька М.М.   Організаційно-педагогічні засади впровадження адаптивного управління в діяльність ЗНЗ. Методичні рекомендації.

2013   рік   Козік Н.О.,  Степанченко М.В., Бондарук О.П.    Анотований довідник науково-дослідницьких робіт із хімії та екології.