Майстри педагогічної справи

Майстри 2015

Традиційно щороку у лютому місяці проходить місячник педагогічної майстерності вчителів, які атестуються на вищу категорію. Це насправді свято різноманітних інноваційних і традиційних педагогічних технологій, якими вправно володіють наші педагоги. На цих відкритих заходах можуть почерпнути майстерності і молоді вчителі, і батьки, і колеги із інших навчальних закладів. Двері відкриті для всіх.

Цікавим за різноманітними формами організації учнівського колективу  був урок природознавства Кожедуб І.Д. у 5-Б класі з теми «Місяць-супутник Землі». Важливо було побачити уміння пятикласників оперувати астрономічними поняттями, працювати з додатковою літературою, вивчати особливості Сонячної системи.

На уроці у корифея в області фізики, астрономії, екології Степанченко М.В. у 9-б класі з теми «Постійні магніти. Магнітне поле» присутнім гостям теж хотілося разом з учнями проводити експерименти і про звичні магніти довідатися багато цікавого і нового. Вся атмосфера уроку сприяла активізації пошукової активності учнів.

Уроки у початковій школі як завжди яскраві, насичені різноманітними сучасними вправами, які сприяють всебічному розвитку дитини і стимулюють інтерес до навчання. Вчитель-методист Абросімова Т.В. на уроці читання «Життя і творчість Л.Українки», Л.Українка «Давня казка», який проводився в день народження поетеси, створила атмосферу свята поетичного слова волинської казки.

У Корольчук О.Ю. на уроці  узагальнення вивчення букви Ю можна було через гру, різноманітні вправи по вдосконаленню читання, форми організації самостійної роботи побачити справжню майстерність вчителя і любов до справи, яку виконує.

Вмінням систематизувати вивчене, національним колоритом, теплою атмосферою відносин між учасниками навчального процесу відзначився урок Татунчак Р.П. «Прикметник як частина мови».

На уроці географії  у вчителя-методиста Процюк О.С.(8клас) з теми «Грунти України» учні вправно під керівництвом педагога вивчали особливості грунтів України, оперативно працювали в групах, навчилися практично визначати дослідним способом склад грунту. Учням прищеплювалися знання рідного краю, які допоможуть піднімати економіку галузі.

Старший вчитель Якимчук С.В. на уроці англійської мови у 6-А класі зуміла створити мовну ситуацію шопінгу, урізноманітнивши діяльність учнів  вправами по вдосконаленню мовлєнєвої діяльності. Учні працювали в парах, зображаючи ситуацію у крамниці, випробовуючи себе в ролі і покупця, і продавця.