Учнівське самоврядування

Істина стара: людина починається з добра, тож пам'ятаймо, що ми - Люди!

Доброзичлива увага завжди потрібна обділеним долею людям. Зуміти відчути біль нужденних як власний, простягнути руку тим, хто опинився у скруті, хто страждає від хвороби чи байдужого оточення, гостро потребує хліба насущного або душевної розради можуть тільки люди з добрим, чуйним серцем. Добро – це основа світу, і стати його основою учнівський парламентзакликав дітей Володимир-Волинської гімназії.

Для допомоги немічним і знедоленим, старим і убогим, дітям – сиротам та хворим на туберкульоз у гімназії 18.09.13. було проведено благодійну акції по збору коштів.

Добровільні грошові внески надійдуть Волинському обласному Фонду милосердя і здоров'я на р/р № 26002060316435, МФО 303440, код 012866725 у Волинському ГРУ ПАТ КБ «Приватбанк», м. Луцьк; цільове призначення – на виконання Статутних завдань.

Допоможемо разом тому, кого обійшла доля, повернемо їм віру в добро!

Добро 1

Добро 2