Учнівське самоврядування

«Хлопці і дівчата» з гімназії

Нещодавно ми відзначали День учителя. У кожному навчальному закладі було багато квітів, щирих усмішок та привітань. Для педагогів лунали улюблені пісні та вірші.

У зв’язку із цим святом вчителі Володимир-Волинської гімназії спільно із учнівським парламентом вкотре реалізували спільний вчительсько-учнівський проект «Хлопці-дівчата» (на зразок телешоу «Хто зверху»).

Команду дівчат представляли: вчитель української мови і літератури Повзун Ольга Сергіївна, вчитель світової літератури Вавдіюк Наталія Василівна, учні 11-Б класу Війтік Світлана та  Яцків Алла. Команду хлопців – вчитель фізкультури Глущик Микола Михайлович, вчитель англійської мови Кашубський Віталій Віталійович, учні 11-Б класу  Береза Андрій та Васильчук Борис. Незмінним суддею був директор гімназії Романюк Олександр Степанович.

Цікаво і нестандартно пройшли конкурси «Збери літери», «Показуха», «Хто я», «Я умію».

Під час рекламних пауз учасників  та глядачів вітали вихованці драматичної студії «Азарт» (керівник Людмила  Влодарчук); вокальний гурт «Краплинки» (керівник Тетяна Зай).

Атмосферу свята, інтригу змагання  вміло підтримували  ведучі Олена Покиньборода та Володимир Данилюк.

Виграли хлопці, які отримали солодкий приз від профспілки, але найголовніше, що і учні , і вчителі отримали гарний настрій, позитивні емоції від свята, від конкурсів, від співпраці.

Заступник директора з виховної роботи гімназії Процюк О.С.