Учнівське самоврядування

Cвято колядок і щедрівок

З метою збереження надбань національно-культурної спадщини, підвищення духовності підростаючого покоління, виявлення талановитих і обдарованих дітей, відродження та утвердження традицій і обрядів у новорічно-різдвяних святкуваннях, що побутують на Волині та в інших регіонах України...

«Хлопці і дівчата» з гімназії

Нещодавно ми відзначали День учителя. У кожному навчальному закладі було багато квітів, щирих усмішок та привітань. Для педагогів лунали улюблені пісні та вірші.

Новий Рік 2014

25 грудня 2013 року в гімназії розпочалися новорічні ранки. Малеча завжди очікує їх з нетерпінням . Яскраві новорічні костюми, велика ялинка, ну і звичайно, Дід Мороз з Снігуронькою принесуть омріяні подарунки...

Учнівський парламент перевіряє наявністьу шкільної форми.

У Володимир-Волинській гімназії учнівським парламентом  кожного понеділка проводяться рейди-перевірки по наявності у гімназистів шкільної форми.

Істина стара: людина починається з добра, тож пам'ятаймо, що ми - Люди!

Доброзичлива увага завжди потрібна обділеним долею людям. Зуміти відчути біль нужденних як власний, простягнути руку тим, хто опинився у скруті, хто страждає від хвороби чи байдужого оточення, гостро потребує хліба насущного або душевної розради можуть тільки люди з добрим, чуйним серцем. Добро – це основа світу, і стати його основою учнівський парламентзакликав дітей Володимир-Волинської гімназії.