Робота гуртків і клубів

Хоровий гурток

Основне покликання гімназиста, звичайно, навчання. Але ми також дуже любимо співати, танцювати та творчо себе проявляти. Вже четвертий рік учні 4-М класу відвідують заняття хорового гуртка, який працює на базі гімназії. Керівники гуртка – це наш класний керівник – Тетяна Леонідівна Зай та концертмейстер - Людмила Іванівна Козак. Це віддані своїй справі вчителі, які прививають нам любов до пісні, розвивають наші естетичні смаки.

Гімназійний хор створений у 1992 році. На даний момент тут навчаються 60 дітей різного шкільного віку.В роботі хорового гуртка такі колективи:

• Хор «Юність»;

• вокальна група старших класів «Калинонька»;

• молодша вокальна група «Краплинки».

На базі існування хору деякі з його учасників навчаються особливостям сольного та ансамблевого( дует, тріо, квартет…) співу.

На заняттях ми навчаємось основам вокалу та хорового багатоголосся, елементам сценічного руху а також багато спілкуємося, тому колектив у нас такий дружний. Ну і, найбільше любимо виступати. Учасники вокально-хорового гуртка є постійними учасниками міських концертів, конкурсів та оглядів художньої самодіяльності. Хористи охоче  виступають у реабілітаційному центрі для одиноких людей та людей похилого віку, Василівській церкві, історичному музеї та військовій частині.

Пропонуємо Вам переглянути відео презентацію гуртка.

Приємних вражень!