Робота гуртків і клубів

Хоровий гурток

Основне покликання гімназиста, звичайно, навчання. Але ми також дуже любимо співати, танцювати та творчо себе проявляти. Вже четвертий рік учні 4-М класу відвідують заняття хорового гуртка, який працює на базі гімназії. Керівники гуртка – це наш класний керівник – Тетяна Леонідівна Зай та концертмейстер - Людмила Іванівна Козак. Це віддані своїй справі вчителі, які прививають нам любов до пісні, розвивають наші естетичні смаки.

ШКІЛЬНИЙ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ КЛУБ "AVIAS"

Шкільний європейський клуб «AVIAS» (координатор Вавдіюк Наталія Василівна) функціонує при Володимир-Волинській гімназії (директор Романюк Олександр Степанович) з ініціативи вчителів та учнів. Усі разом ми вирішуємо завдання державної ваги – виховуємо покоління свідомих громадян здатних збудувати цивілізовану європейську державу і жити в ній.