Хроніка

Хроніка розвитку Володимир-Волинської гімназії за 10 років.

Протягом десяти років гімназія активно розвивалася,  про це свідчать успіхи всього гімназійного братства: учителів і учнів.

Інформація про здобутки гімназії за період з 2003 по 2013 роки:

• Із стін  гімназії випущено 332 учні, 58 нагороджені медалями за особливі заслуги( 18%),   із них  43-золотих медалістів, 15 срібних;
  • На початку роботи гімназію відвідував 401 учень, сьогодні ця цифра- 532 учні;
  • В гімназії працює 65 педагогів, із них:

всього

Вища категорія

І категорія

ІІ категорія

спеціаліст

Педагогічне звання

Вчитель-методист

Старший вчитель

28(43%)

6(9%)

11(16%)

20(30%)

16(25%)

6(9%)

• Нагороди педагогів гімназії

Грамота управління освіти Володимир-Волинського міськвиконкому

Грамота обласного управління освіти і науки Волинської держадміністрації

Грамота Міністерства освіти

Нагрудний знак «Відмінник освіти України»

Нагрудний знак «Василь Сухомлинський»

•

•

• В гімназії щороку для учнів старшої школи організується профільне навчання. Потужний педагогічний колектив міг забезпечити профільність навчання  у таких напрямках:

Фізико-математичний

Правовий

Хіміко-технологічний

Біолого-хімічний

Історико-філологічний

Іноземна філологія

Математичний

Суспільно-гуманітарний

• Протягом всього періоду вивчалася поглиблено англіська мова з початкової школи, а з 2010     введено вивчення другої мови: німецької, французької, російської,іспанської факультативно- польської;
  • Активну позицію займають завідувачі кафедр, які вчасно реагують на включення в арсенал педагогічного інструментарію методик, що якісно і ефективно впливають на результат освітнього процесу. В гімназії працює 6 кафедр: природничих наук (Козік Н.О.), філологічних наук (Андрєєва О.В.), точних наук (Гранат С.Д.), іноземних мов (Головач О.В.), суспільно-естетичних наук (Безсмертна Н.В.), початкових класів (Абросімова Т.В.).
  •  У гімназії проводяться науково-практичні семінари, на яких вчителі підвищують фаховий рівень, активно використовуючи різноманітні методики самоменеджменту. Педагогічний досвід вчителів гімназії (Красько К.М., Влодарчук Л.Я., Степанченко М.В.,Козік Н.О., Стольницької М.М., Андрєєвої О.В., Головач О.В., Безсмертної Н.В., Вавдіюк Н.В.  пропагується на рівні міста, області.
  •  Протягом 10 років колектив  гімназії успішно співпрацював з науковцями у вдосконаленні якості рівня освітніх послуг, які надавалися учням закладу.Під керівництвом кафедри управлінської діяльності ВІППО(керівник ЩоголеваЛ.О.) у 2004-2009 році працював експериментальний майданчик «Управління розвитком якості освіти в умовах новоствореного закладу».  У вчителів гімназії зформувалися позитивні мотиви участі в методичній   роботі. З 2011 року на базі закладу розпочав роботу експериментальний майданчик всеукраїнського рівня  «Організаційно-педагогічні засади впровадження  адаптивного управління в діяльність ЗНЗ» під керівництвом доктора педагогічних наук, професора Єльникової Г.В.  Це призводить до  відродження природного потягу педагогів гімназії до дослідницької діяльності, намагання зберегти  традиції, звпровадити нові підходи, урізноманітнити   як педагогічну так і управлінську діяльність.
  • На базі гімназіі були проведені семінари Всеукраїнського і обласного рівнів

Обласні семінари, конференції

Всеукраїнські семінари, конференції

Міжнародні конференції

2003-2004 н.р.

Семінар «Науково-методична і дослідно-експериментальна робота в закладах нового типу».

2004-2005 н.р.

Конференція «Організація науково-дослідницької роботи в гімназії»

2005-2006 н.р.

Семінар «Розвиток творчого мислення на уроках географії»

Семінар «Формування наукових понять на уроках природничого циклу».

2006-2007 н.р.

Семінар «Інформаційно- комунікаційні технології на уроках зарубіжної літератури».

Семінар-практикум «Науково- методичні підходи в організації діяльності філій та наукових товариств Малої академії наук»

2007-2008  н.р.

Семінар «Кадри вирішують все»

Семінар «Проектна діяльність як ефективна складова громадянського виховання»

Науково-практична конференція   «Забезпечення якості освіти в ЗНЗ».

2008-2009 н.р.

Семінар «Освітні інновації та система їх впровадження в ЗНЗ».

Семінар «Використання  інформаційно-комунікаційних технологій на уроках іноземної мови з метою формування лінгвокраєзнавчої компетенції»

2009-2010 н.р.

Конференція «Адаптивне управління гімназією – шлях до якісної освіти».

2010-2011 н.р.

Семінар  «Використання краєзнавчого матеріалу на уроках історії: надбання, пошуки, проблеми, перспективи».

Семінар «Впровадження адаптивного управління в діяльність гімназії»

• Участь учителів Володимир-Волинської гімназії у конкурсі «Вчитель року»

№ п. п.

Шабловська О.Д.