БIБЛIОТЕКА

Популяризація книги

03.04.2014 року в бібліотеці відбувся семінар: «Популяризація книги – як основний засіб щодо мотивації інтелектуального розвитку школярів».

З метою гідного відзначення у 2014 році 200-річного ювілею видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка, підтримки заходів із вивчення і популяризації спадщини Великого Кобзаря в Україні та за її межами постановлено:

Оголосити в Україні 2014 рік Роком Тараса Шевченка.

Ім’ям, що увібрало у себе живу душу народу, стало часткою його життя. Таким для українців стало ім’я Т.Г.Шевченка, чия поезія от уже понад сто років викликає в людях почуття гордості і захоплення красою, своєю силою і народною мудрістю.

І став для нас Шевченко заповітом,

Безсмертним, як саме людське життя.

Ми будем славить перед цілим світом

Живе й святе Шевченківське ім’я!

Все йде, все минає… Та залишається пам'ять, добра слава про людей, що мандрують світом у пошуках істини та правди.

Минуло багато років від дня народження Шевченка – славного сина українського народу, але й сьогодні його слово живе між нами.

Кожне слово Тараса Григоровича Шевченка ніби із сьогоднішнього дня. Читайте його твори. Вони допоможуть осмислити минуле та зазирнути в майбутнє, відкрити для себе нове в мудрих рядках його творчості.

І дорослі і діти вшановують геніального українського поета, художника, борця за волю народу і завжди будуть пам’ятати його заповіти.

Прилучення дітей і підлітків до національного коріння, духовних цінностей, героїчного минулого, вшанування видатних постатей нашої землі дає можливість торкнутися потаємних глибин народження мистецтва є невід’ємною часткою у роботі бібліотеки.

Хто як не бібліотеки, які найперше повинні підключитися задля популяризації серед дітей цієї видатної постаті. А саме, проведення різноманітних вікторин, виставок, конкурсів, літературних заходів.

Сьогодні ми з дітками підготували для вас театралізовану виставу (віртуальну зустріч) «Поговоримо крізь віки».

Слова, які ви почуєте із вуст головного героя є відлунням тих подій, які переживає сьогодні наша країна і весь наш український народ.

Семінар бібліотекарів